| Weight | 13000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 550 × 540 × 120 in |

TV stovai ir kojelės
Cama WIK VIGO C/DW svetainės sekcija Spinta daiktams laikyti
$57.59
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Veidrodis | Ne |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Gaminio tipas | Sieninė spintelė |
| Įmontuota lemputė | Ne |
| Talpinimas palaikomas | Montuojama ant sienos |
| Lentynų skaičius | 1 spintos |
| Kolekcija | VIGO |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Lentynų medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Durų spalva | Votano ąžuolas |
| Išorinės apdailos tipas | Matinis |
| Durelių medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Tipas | Spinta daiktams laikyti |
| Papildoma informacija | Fasadai be rankenų |
| Papildoma informacija | Viduje viena standartinė lentyna |
| Durelių tipas | Durys su vyriais |
| Papildoma informacija | Vienas priekis, atviras šonui |
| Viršaus apdailos medžiaga | Laminatas |
| Papildoma informacija | Pakabinama spintelė |
| Papildoma informacija | Rinkinių nuotraukose pateiktas pavyzdinis išdėstymas su kitais kolekcijos baldais. Kitus modelius galima įsigyti atskirai. |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 500 mm |
| Ilgis | 500 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |

Reviews
There are no reviews yet.