| Weight | 26500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 410 × 80 × 1855 in |

TV stovai ir kojelės
Cama WIO180 VIGO b/b svetainės sekcija Lentynų blokas
$103.13
+ Free ShippingAvailability: 10 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Pakuotės plotis | 405 mm |
| Paketo svoris | 26,5 kg |
| Pakuotės gylis | 1850 mm |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Aukštis | 1800 mm |
| Savybės | |
| Lentynų skaičius | 3 spintos |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Tipas | Lentynų blokas |
| Durelių tipas | Durys su vyriais |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Gaminio tipas | Sieninė spintelė |
| Talpinimas palaikomas | Montuojama ant sienos |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durelių medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDP) |
| Rėmo medžiaga | Smulkinių plokštė |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Kolekcija | VIGO |
| Rėmo spalva | Balta |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Durų spalva | Balta |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Papildoma informacija | Atvira priekinė dalis (be stiklo) |
| Papildoma informacija | Fasadai be rankenų |
| Papildoma informacija | Trys lentynos viduje |
| Papildoma informacija | Laminuota medžio drožlių plokštė išsiskiria atsparumu mechaniniam įtempimui ir kraštutiniams temperatūroms |
| Papildoma informacija | Pasirenkamas LED apšvietimas lentynoms (už papildomą mokestį) |
| Papildoma informacija | Pakabinama spintelė |
| Papildoma informacija | Rinkinių nuotraukose pateiktas pavyzdinis išdėstymas su kitais kolekcijos baldais. Kitus modelius galima įsigyti atskirai. |
| Papildoma informacija | Vienas priekis atidarytas (platesnis) |
| Papildoma informacija | Galimos apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia |
| Papildoma informacija | Vienas fiksuotas priekis (siauresnis) |
| Papildoma informacija | Baldai patys montuojami |
| Papildoma informacija | Galite nusipirkti LED spintelių apšvietimą. |
| Logistikos duomenys | |
| Pakuočių skaičius | 1 |

Reviews
There are no reviews yet.