| Weight | 500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 157 × 142 × 95 in |

Nešiojamos kolonėlės
DEFENDER J4 2.0 6W LED USB kompiuterio garsiakalbiai, juodi
$9.30
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Rekomenduojamas naudojimas | PC |
| On/off mygtukas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Negalima išardyti prietaiso – gresia elektros smūgio pavojus. |
| Įspėjimai | Dispose of in accordance with local regulations for electronic equipment. |
| Įspėjimai | Neleiskite prietaisui susiliesti su drėgme ir vandeniu. |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 6 W |
| Dažnių diapazonas | 90 - 20000 Hz |
| Garsiakalbis | |
| Vidutinio diapazono garsiakalbio blokų skaičius | 2 |
| Garsiakalbio sustatymas | Ant stalo / lentynoje |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Garsiakalbio padėtis | Palydovinė |
| Ryšys | |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| DC įėjimo įtampa | 5 V |
| Stiprintuvas | |
| Stiprintuvas | Įntegruota |
| Pakuotės turinys | |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Instrukcija | Taip |
Reviews
There are no reviews yet.