| Weight | 33600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 240 × 575 × 790 in |

Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS)
Eaton 9E2000IR nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisijungus) 2 kVA 1800 W 6 AC išvestis(ys / čių)
$1,029.81
+ Free ShippingAvailability: 3 in stock
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Sertifikavimas | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 CE |
| LED indikatoriai | Taip |
| Rėmo pajėgumas | 2U |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | LCD |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Forma | Tower |
| Ryšys | |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| AC išėjimo tipai | C14 šakotuvas |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| RS-232 portai | 1 |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RS-232 |
| USB prievadas | Taip |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Lizų kiekis | 6 AC išvestis(ys / čių) |
| Maitinimo laido kištukas | C13 šakotuvas |
| Savybės | |
| Garso lygis | 45 dB |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Signalų forma | Sinusas |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 276 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 140 V |
| Šilumos sklaida | 546 BTU/h |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įėjimo dažnis | 40/70 Hz |
| Išvesties galia | 1800 W |
| Išvesties galia (VA) | 2 kVA |
| Išvesties fazių skaičius | 1 |
| Įvesties galios koeficientas | 99 |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Efektyvumas (ECO režimas) | 96,5% |
| Efektyvumas | 91% |
| Išvesties galios koeficientas | 0,9 |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 96% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Išvesties maitinimo laidas, USB laidas |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 86,5 mm |
| Ilgis | 608 mm |
| Plotis | 438 mm |
| Svoris | 29,9 kg |
| Baterija | |
| Palaikomų baterijų skaičius | 6 |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 4,5 min |
| Baterijos talpa | 7 Ah |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 12 min |
| Baterijos technologija | Švino rūgštis |
| Baterijos įtampa | 12 V |

Reviews
There are no reviews yet.