| Weight | 5960 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 500 × 300 × 330 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Electrolux 300 EB31C1UG Dulkių siurblys su maišeliu Pilkas
$84.95
+ Free ShippingAvailability: 16 in stock
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Belaidis | Ne |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Valymo tipas | Sausa |
| Dulkių maišelio talpa | 3 L |
| Produkto spalva | Pilka |
| Lanksti žarna | Taip |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Tipas | Siurblys su maišeliu |
| Vamzdžio užrakto tipas | Užfiksuojamas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Veiklos spindulys | 7,5 m |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | HEPA |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Valymo paviršiai | Kietas grindinys |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Valymo paviršiai | Grindys be kilimo |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Garso lygis | 78 dB |
| Ergonomija | |
| Laido ilgis | 5 m |
| On/off mygtukas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukas, sukamasis |
| Vieta laidui laikyti | Taip |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 750 W |
| Kintamas galingumas | Taip |
| Galios kontrolė | Rankenėlė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 416 mm |
| Svoris | 4,8 kg |
| Ilgis | 287 mm |
| Aukštis | 228 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Įspėjimai | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |

Reviews
There are no reviews yet.