| Weight | 9170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 297 × 613 × 383 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Electrolux EB61A5UG 3,5 L Cilindrinis dulkių siurblys Sausa 750 W Dulkių maišas
$165.14
+ Free ShippingAvailability: 20 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Valymo paviršiai | Kietas grindinys |
| Valymo paviršiai | Kilimas |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Variklio apsaugos filtras | Taip |
| Oro srautas | 33 L/s |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Veiklos spindulys | 12 m |
| Efektyvumas | 99,99% |
| Garso lygis | 73 dB |
| Konstrukcija | |
| Valymo tipas | Sausa |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Vamzdžio medžiaga | Nerūdijančiojo plieno |
| Dulkių kiekis | 3,5 L |
| Lanksti žarna | Taip |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Produkto spalva | Šviesiai Žalia |
| Vamzdžio užrakto tipas | Mygtukas |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Turbošepetys |
| Perdirbtų medžiagų procentas | 100% |
| Antgalis apmušalams įtrauktas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 750 W |
| Galios kontrolė | Mechaniškas |
| Kintamas galingumas | Taip |
| Metinis energijos suvartojimas | 21,2 kWh |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Ergonomija | |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | Taip |
| Stovėjimo/laikymo asistavimas | Taip |
| Rankenos priedų dėklas | Taip |
| Automatinis laido suvyniojimas | Taip |
| Rankenos ilgis | Standartinė rankena |
| On/off mygtukas | Taip |
| Laido ilgis | 9 m |
| Nešiojimo rankena (-os) | Taip |
| Rankenų skaičius | 1 |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Vieta laidui laikyti | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Įspėjimai | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės gylis | 385 mm |
| Pakuotės plotis | 610 mm |
| Plotis | 436,7 mm |
| Pakuotės aukštis | 300 mm |
| Svoris | 5 kg |
| Aukštis | 238,5 mm |
| Ilgis | 306,6 mm |

Reviews
There are no reviews yet.