| Weight | 8100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 410 × 610 × 300 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Electrolux EB61C1OG dulkių siurblys 3,5 L Būgninis siurblys Sausa 850 W Dulkių maišas
$142.58
+ Free ShippingAvailability: 5 in stock
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Produkto spalva | Žalia |
| Dulkių kiekis | 3,5 L |
| Vamzdžio užrakto tipas | Užfiksuojamas |
| Vamzdinių dalių kiekis | 2 |
| Belaidis | Ne |
| Valymo tipas | Sausa |
| Lanksti žarna | Taip |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Tipas | Būgninis siurblys |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Vamzdžio medžiaga | Plienas |
| Ergonomija | |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | Taip |
| Laido ilgis | 9 m |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| On/off mygtukas | Taip |
| Vieta laidui laikyti | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Kintamas galingumas | Taip |
| Galios kontrolė | Mechaniškas |
| Metinis energijos suvartojimas | 29,9 kWh |
| Maksimali įėjimo galia | 850 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Veiklos spindulys | 12 m |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Valymo paviršiai | Grindys be kilimo |
| Valymo paviršiai | Kietas grindinys |
| Vakuuminis | 20,3 kPa |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Dulkių jutiklis | Taip |
| EPA klasė | EPA 12 |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | EPA |
| Garso lygis | 73 dB |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 436,7 mm |
| Aukštis | 306,6 mm |
| Plotis | 238,5 mm |
| Svoris | 6,48 kg |

Reviews
There are no reviews yet.