| Weight | 8520 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 565 × 355 × 335 in |

| Ergonomija | |
|---|---|
| Vieta laidui laikyti | Taip |
| Galios kontrolė | Mechaniškas |
| On/off mygtukas | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Garso lygis | 74 dB |
| Valymo tipas | Sausa |
| Oro srautas | 29 L/s |
| Veiklos spindulys | 9 m |
| Kintamas galingumas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas purkštukas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Žalia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ratukai | Taip |
| Kabelio ilgis | 7 m |
| Ratų skaičius | 2 ratas(ai / ų) |
| Pelenų talpos tipas | Bemaišis |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 422 mm |
| Aukštis | 304 mm |
| Plotis | 283 mm |
| Svoris | 6,96 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 700 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 24,9 kWh |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |
| Įspėjimai | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |

Reviews
There are no reviews yet.