| Weight | 9410 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 375 × 595 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Electrolux EUOC9GREEN dulkių siurblys 5 L Būgninis siurblys Sausa 700 W Dulkių maišas
$182.68
+ Free ShippingOut of stock
| Ergonomija | |
|---|---|
| Laido ilgis | 9 m |
| Automatinis laido suvyniojimas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Garso lygis | 66 dB |
| Valymo paviršiai | Kilimas |
| Valymo paviršiai | Kietas grindinys |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | Filtrasˌ saugantis nuo alergijų |
| Veiklos spindulys | 12 m |
| Konstrukcija | |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Tipas | Būgninis siurblys |
| Valymo tipas | Sausa |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Dulkių kiekis | 5 L |
| Saugos įpėjimas | |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 8,07 kg |
| Plotis | 307 mm |
| Aukštis | 255 mm |
| Ilgis | 502 mm |
| Energijos valdymas | |
| Maksimali įėjimo galia | 700 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 26,8 kWh |

Reviews
There are no reviews yet.