| Weight | 6020 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 504 × 320 × 303 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
ELECTROLUX HOOVER EB31C1DB
$84.95
+ Free ShippingAvailability: 29 in stock
| Ergonomija | |
|---|---|
| On/off mygtukas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vieta laidui laikyti | Taip |
| Laido ilgis | 9 m |
| Dulkių talpyklos užpildymo indikatorius | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 4,8 kg |
| Plotis | 416 mm |
| Aukštis | 228 mm |
| Ilgis | 287 mm |
| Konstrukcija | |
| Tipas | Būgninis siurblys |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių maišas |
| Dulkių kiekis | 3 L |
| Valymo tipas | Sausa |
| Belaidis | Ne |
| Vamzdžių tipas | Teleskopinis |
| Produkto spalva | Granato (tamsiai raudona) |
| Lanksti žarna | Taip |
| Vamzdžio medžiaga | Plienas |
| Vamzdžio užrakto tipas | Užfiksuojamas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Garso lygis | 78 dB |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | HEPA |
| Purvą atskiriantis metodas | Filtras |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Valymo paviršiai | Kietas grindinys |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Veiklos spindulys | 12 m |
| Valymo paviršiai | Grindys be kilimo |
| Saugos įpėjimas | |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Energijos valdymas | |
| Metinis energijos suvartojimas | 27,6 kWh |
| Maksimali įėjimo galia | 750 W |
| Galios kontrolė | Mechaniškas |
| Kintamas galingumas | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.