Gembird TPA-EU2A1C15-01-W įžemintas universalus kelioninis maitinimo adapteris, 15 W, baltas
+ Free Shipping
Availability: 19 in stock
SKU: KBAGEMADA0099 Category:
Guaranteed Safe Checkout
Weight 240 lbs
Dimensions 82 × 117 × 63 in
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Gembird TPA-EU2A1C15-01-W įžemintas universalus kelioninis maitinimo adapteris, 15 W, baltas”