| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 122 × 150 × 70 in |

Nešiojamos kolonėlės
IronKey SPK-225 Juoda Vielinis 4 W
$12.45
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Svoris | 350 g |
| Plotis | 65 mm |
| Aukštis | 145 mm |
| Ilgis | 71 mm |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 4 W |
| Dažnių diapazonas | 200 - 18000 Hz |
| Varža | 4 Ω |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| DC įėjimo įtampa | 5 V |
| Stiprintuvas | |
| Stiprintuvas | Įntegruota |
| Pakuotės turinys | |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Garsiakalbis | |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Garsiakalbio sustatymas | Ant stalo / lentynoje |
| Žemiausiųjų dažnių siųstuvo skersmuo (imperinė matavimo sistema) | 5,08 cm (2") |
| Žemų dažnių siųstuvas | Ne |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Tweeter | Ne |
| Ryšys | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| USB jungtis | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 400 g |
| Veikimo charakteristikos | |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Kitos savybės | |
| Ekvalaizeris | Ne |
| Instrukcija | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.