| Weight | 980 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 420 × 145 in |

Plaukų garbanojimo žnyplės
Karšto oro šepetys CAMRY CR 2021
$19.29
+ Free ShippingAvailability: 21 in stock
| Ergonomija | |
|---|---|
| LED indikatoriai | Energija |
| Belaidis | Ne |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Pasukamas laidas | Taip |
| On/off mygtukas | Taip |
| LED spalva | Raudona |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Rožinis auksas |
| Veikimo charakteristikos | |
| Keraminė kaitinamoji sistema | Ne |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Technologija | Garinis |
| Plaukų tiesinimas | Ne |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Greičių skaičius | 2 |
| Jonizavimo funkcija | Ne |
| Plaukų džiovinimas | Ne |
| Lengvas plaukų tiesinimas | Ne |
| Karščio nustatymai | 3 |
| Tipas | Plaukų modeliavimo rinkinys |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Energija | 1000 W |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Avoid contact with wet hands. |
| Įspėjimai | The appliance should be cleaned regularly to avoid overheating. |
| Įspėjimai | Nenaudokite šalia vandens. |

Reviews
There are no reviews yet.