| Weight | 6380 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 142 × 610 × 420 in |

Biuro monitoriai
Lenovo Legion 25-10 kompiuterio monitorius 62,2 cm (24.5″) 1920 x 1080 pikseliai „Full HD“ LCD Juoda
$132.23
+ Free ShippingAvailability: 3 in stock
| Kitos savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris (be stovo) | 3,1 kg |
| Rėmelių plotis (viršus) | 1,8 mm |
| Plotis (be stovo) | 557 mm |
| Rėmelių plotis (apačia) | 2,04 cm |
| Gylis (be stovo) | 47,2 mm |
| Aukštis (be stovo) | 332,1 mm |
| Rėmelių plotis (šonas) | 1,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 214 mm |
| Plotis (su stovu) | 557 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,2 kg |
| Aukštis (su stovu) | 514,3 mm |
| Konstrukcija | |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Eclipse Black |
| Veikimo charakteristikos | |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipo | G-SYNC Compatible |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| „AMD FreeSync“ tipo | FreeSync Premium |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 11 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 W |
| Maitinimo tipas | Internal |
| Energijos suvartojimas | 24,5 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 19 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Galios suvartojimas (maks.) | 43 W |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Ekranas | |
| Spalvų gylis | 8 bitai |
| Matomas dydis, vertikalus | 30,3 cm |
| Pikselių tankumas | 90 ppi |
| Foninio apšvietimo tipas | W-LED |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Palaikomas sRGB (įprastas) | 99% |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano technologija | LCD |
| Pikselių žingsnis | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Neblizgantis ekranas | Taip |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Atsako trukmė (MPRT) | 0,5 ms |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Skydo tipas | IPS |
| LED galinis apšvietimas | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Matymo kampas, vertikalus | 178° |
| Matomas dydis, horizontalus | 54,4 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,7 milijonai spalvų |
| Matymo kampas, horizontalus | 178° |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 320 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 62,2 cm (24.5") |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 3000000:1 |
| Ergonomija | |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukamas | -30 - 30° |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Pasukimo kampas | -90 - 90° |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 22° |
| Sukiojamas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 13,5 cm |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Ryšys | |
| Įmontuotas USB jungčių daugiklis | Ne |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| HDMI | Taip |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| Audio išeiga | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | DisplayPort |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 615 mm |
| Garantijos kortelė | Taip |
| Pakuotės aukštis | 420 mm |
| Paketo svoris | 6,3 kg |
| Pakuotės gylis | 145 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80% |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95% |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Multimedija | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Tvarumas | |
| Europos energijos ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2338560 |

Reviews
There are no reviews yet.