| Weight | 630 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 490 × 70 × 140 in |

Prailgintuvai
LESTAR 1966004451 Juoda 230 AC išvestis(ys / čių) 3 m
$16.74
+ Free ShippingOut of stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Ilgis | 448 mm |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Plotis | 52 mm |
| Svoris | 590 g |
| Aukštis | 45 mm |
| Energijos valdymas | |
| Lizų kiekis | 230 AC išvestis(ys / čių) |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 45 °C |

Reviews
There are no reviews yet.