| Weight | 965 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 225 × 165 in |

Virduliai
MAESTRO elektrinis virdulys 1,7 l MR-035-BLACK
$12.51
+ Free ShippingAvailability: 1 in stock
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energija | 2200 W |
| Savybės | |
| Vandens bako talpa | 1,7 L |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Produkto spalva | Raudona |
| Ergonomija | |
| Korpuso medžiaga | Plastmasinis |
| Plotis | 155 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Ilgis | 210 mm |
| Dangtelio atidarymo būdas | Mygtukas |
| Ergonomška rankena | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.