| Weight | 950 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 220 × 163 in |

Virduliai
Maestro MR-038-White Elektrinis virdulys 1,7 l
$11.34
+ Free ShippingAvailability: 8 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Korpuso medžiaga | Plastmasinis |
| Vandens bako talpa | 1,7 L |
| Produkto spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Maksimali galia | 2000 W |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Negalima palikti prietaiso be priežiūros, kai jis veikia. |
| Įspėjimai | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |
| Įspėjimai | Avoid contact with water when using. |
| Ergonomija | |
| Automatinis išjungimas | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.