| Weight | 3650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 175 × 200 in |

Plaukų garbanojimo žnyplės
Plaukų formavimo prietaisas DYSON Airwrap Pink
$696.28
+ Free ShippingAvailability: 55 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Cool shot funkcija | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Karščio nustatymai | 4 |
| Greičių skaičius | 3 |
| Oro srautas | 14 L/s |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Naudotos technologijos | Koandos efektas |
| Tipas | Daugiafunkcinis modeliavimo įrankis |
| Bluetooth | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Minimali darbinė temperatūra | 28 °C |
| Maksimali temperatūra | 150 °C |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Energija | 1700 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Rožinis auksas |
| Ergonomija | |
| Laido ilgis | 2 m |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Pakuotės turinys | |
| Nešiojimo krepšys | Taip |
| Cilindrinis antgalis 30 mm | Taip |
| Apvalus apimtį suteikiantis šepetys | Taip |
| Cilindrinis antgalis 40 mm | Taip |
| Šepetys, apsaugantis nuo plaukų susivėlimo | Taip |
| Antgalis greitam džiovinimui | Taip |
| Antgalis Airsmooth2x™ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 711 g |
| Plotis | 38 mm |
| Aukštis | 262 mm |
| Ilgis | 44 mm |


Reviews
There are no reviews yet.