| Weight | 1116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 240 × 100 in |

Plaukų kirpimo mašinėlės
Plaukų kirpimo mašinėlė + trimeris WAHL 3028732
$141.78
+ Free ShippingAvailability: 9 in stock
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Krovimo laikas | 180 min |
| Akumuliatoriaus veikimo laikas | 150 min |
| Maitinimo tipas | Baterija |
| Įkraunama | Taip |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ašmenų plotis | 4,6 cm |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Minimalus plaukų ilgis | 0,8 mm |
| Variklio greitis (maks.) | 6000 RPM |
| Didžiausias plaukų ilgis | 3,5 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |
| Įspėjimai | Naudokite pagal instrukciją. |
| Įspėjimai | Store in a dry place. |
| Pakuotės turinys | |
| Apsauginis dangtelis | Taip |
| Maitinimo kabelis | Taip |
| Apkarpymo mašinėlė | Taip |
| Plaukų kirpimo mašinėlė | 1 |
| Apsaugantis krepšelis | Taip |
| Sudėtyje yra aliejų | Taip |
| Pridėtų antgalių skaičius | 9 |
| Valymo šepetėlis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 262 g |
| Kabelio ilgis | 0,8 m |

Reviews
There are no reviews yet.