| Weight | 940 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 100 × 240 in |

Plaukų kirpimo mašinėlės
Plaukų kirpimo mašinėlė WAHL 3026483 Vapor Hair
$157.19
+ Free ShippingOut of stock
| Pakuotės duomenys | |
|---|---|
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kirpimo mašinėlės plotis | 4,6 cm |
| Variklio sukimos greitis | 8000 RPM |
| Minimalus plaukų ilgis | 0,5 mm |
| Ergonomija | |
| Belaidis | Taip |
| Reguliavimo tipas | Pritvirtinamos šukos |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtų antgalių skaičius | 7 |
| Įkroviklis | Taip |
| Sudėtyje yra aliejų | Taip |
| Valymo šepetėlis | Taip |
| Plaukų šepetys | Taip |
| Apsauginis dangtelis | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Veikimo laikas | 150 min |
| Baterijos tipas | Integruota baterija |
| Maitinimo šaltinis | AC-Baterija |
| Įkraunama | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 280 g |

Reviews
There are no reviews yet.