| Weight | 960 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 140 × 170 in |

Apsaugos kameros
Reolink Argus Series B420 Skliautas IP apsaugos kamera Vidaus ir lauko 2304 x 1296 pikseliai Lubos
$92.14
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Tinklas | |
|---|---|
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11n |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a |
| Palaikomi tinklo protokolai | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Bluetooth | Ne |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA2 |
| Judesių jutiklio technologija | Pasyvus infraraudonųjų spindulių jutiklis (PIR) |
| Judesių jutiklis | Taip |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Transporto priemonių aptikimas |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 128 GB |
| Lęšių sistema | |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Iš anksto nustatyti taškai | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 85% |
| Video | |
| Maksimali rezoliucija | 2304 x 1296 pikseliai |
| Kadrų sparta | 15 fps |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Iš viso megapikselių | 3 MP |
| Vaizdo jutiklis | |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Forma | Skliautas |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP65 |
| Montavimo tipas | Lubos |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, įstrižainė | 110° |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 140° |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 90° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 47° |
| Kameros panoramavimo valdymas | Taip |
| Kameros pakėlimo valdymas | Taip |
| Viso diapozonas | 0 - 355° |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 122 mm |
| Pakuotės gylis | 217 mm |
| Pakuotės aukštis | 132 mm |
| Svoris | 472 g |
| Pakuotės plotis | 159 mm |
| Skersmuo | 9,8 cm |
| Paketo svoris | 930 g |
| Naktinis matymas | |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 6 |
| Naktinio matymo atstumas | 10 m |
| LED tipas | IR |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Naktinis matymas | Taip |
| Garsas | |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Spartos bitais intervalas | 64 - 2048 Kbit/ai |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, Saulinis |
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
Reviews
There are no reviews yet.