| Weight | 983 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 225 × 137 × 162 in |

Apsaugos kameros
Reolink Argus Series B440 Skliautas IP apsaugos kamera Vidaus ir lauko 3840 x 2160 pikseliai Lubos
$109.22
+ Free ShippingOut of stock
| Video | |
|---|---|
| Kadrų sparta | 15 fps |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis | 217 mm |
| Paketo svoris | 940 g |
| Pakuotės plotis | 162 mm |
| Pakuotės aukštis | 134 mm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Forma | Skliautas |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP64 |
| Montavimo tipas | Lubos |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11n |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Iš anksto nustatyti taškai | Taip |
| Garsas | |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 90° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 47° |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 140° |
| Kameros pakėlimo valdymas | Taip |
| Kameros panoramavimo valdymas | Taip |
| Objektyvo vaizdo kampas, įstrižainė | 110° |
| Viso diapozonas | 0 - 355° |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 122 mm |
| Svoris | 481 g |
| Skersmuo | 9,8 cm |
| Naktinis matymas | |
| Naktinis matymas | Taip |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 2 |
| LED tipas | IR |
| Naktinio matymo atstumas | 10 m |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| Saugumas | |
| Judesių jutiklio technologija | Pasyvus infraraudonųjų spindulių jutiklis (PIR) |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA |
| Judesių jutiklis | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA2 |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Transporto priemonių aptikimas |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC, Saulinis |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Lęšių sistema | |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.