| Weight | 720 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 227 × 107 × 134 in |

Apsaugos kameros
Reolink ColorX Series P320X Kulka (forma) IP apsaugos kamera Lauke 2560 x 1440 pikseliai Siena
$93.95
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Aplinkos sąlygos | |
|---|---|
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 50 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 187 mm |
| Skersmuo | 6,7 cm |
| Svoris | 480 g |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC, PoE |
| DC išeigos įtampa | 12 |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| Galios suvartojimas (maks.) | 12 W |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Video | |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.264 |
| Maksimali rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Kadrų sparta | 30 fps |
| Iš viso megapikselių | 4 MP |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės plotis | 130 mm |
| Pakuotės aukštis | 110 mm |
| Paketo svoris | 710 g |
| Veikimo charakteristikos | |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Talpinimas palaikomas | Lauke |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Ryšio technologija | Vielinis ir Bevielis |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Šviesos srautas | 400 lm |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| Konstrukcija | |
| Montavimo tipas | Siena |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP66 |
| Forma | Kulka (forma) |
| Produkto spalva | Balta |
| Neperpučiamas | Taip |
| Lęšių sistema | |
| Fiksuotas židinio nuotolis | 4 mm |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Maksimalus apertūros skaičius | 1 |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Vaizdo jutiklis | |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Naktinis matymas | |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 4 |
| Naktinis matymas | Taip |
| LED tipas | IR |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 89° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 46° |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Saugumas | |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Transporto priemonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Naminių gyvūnų aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
Reviews
There are no reviews yet.