| Weight | 1000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 183 × 157 × 148 in |

Apsaugos kameros
Reolink ColorX serijos P335X 8 MP vaizdo stebėjimo IP kamera
$106.29
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Saugos įpėjimas | |
|---|---|
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 93,2° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 48,2° |
| Energijos valdymas | |
| PoE standartas | IEEE 802.3af |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC, PoE |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | Taip |
| DC išeigos įtampa | 12, 48 |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 117,4 mm |
| Svoris | 515 g |
| Ilgis | 103,8 mm |
| Konstrukcija | |
| Montavimo tipas | Siena/lubos |
| Produkto spalva | Balta |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP67 |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 85% |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Lęšių sistema | |
| Fiksuotas židinio nuotolis | 4 mm |
| Maksimalus apertūros skaičius | 1 |
| Naktinis matymas | |
| Naktinis matymas | Taip |
| Video | |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Kadrų sparta | 25 fps |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Laikmenos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 512 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Saugumas | |
| Judesių jutiklis | Taip |
| Tinklas | |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| Naudotojų prieigos lygis | Administratorius, Naudotojas |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
Reviews
There are no reviews yet.