| Weight | 1022 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 220 × 160 × 135 in |

Apsaugos kameros
Reolink Go Series G430 Skliautas IP apsaugos kamera Lauke 2560 x 1440 pikseliai Siena
$186.47
+ Free ShippingAvailability: 1 in stock
| Vaizdo jutiklis | |
|---|---|
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės gylis | 217 mm |
| Pakuotės plotis | 159 mm |
| Svoris | 485 g |
| Pakuotės aukštis | 125 mm |
| Skersmuo | 9,8 cm |
| Paketo svoris | 1,07 kg |
| Aukštis | 112 mm |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| 3G standartai | HSDPA+ |
| 3G standartai | UMTS |
| 4G standartai | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 3G standartai | WCDMA |
| SIM kortelės anga | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Konstrukcija | |
| LED indikatoriai | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP64 |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Siena |
| Forma | Skliautas |
| Lęšių sistema | |
| Skaitmeninis priartinimas | 10x |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 128 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa | 6000 mAh |
| DC išeigos įtampa | 5 |
| Perkraunama baterija | Taip |
| DC išeigos srovė | 2 A |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, Saulinis |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 57° |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 140° |
| Viso diapozonas | 0 - 355° |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 95° |
| Objektyvo vaizdo kampas, įstrižainė | 115° |
| Saugumas | |
| Vaizdo judesio detekcija | Taip |
| Judesių jutiklis | Taip |
| Įspėjamojo pranešimo tipas | Elektroninį paštą, Priverstinio siuntimo pranešimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Transporto priemonių aptikimas |
| Judesių jutiklio technologija | Pasyvus infraraudonųjų spindulių jutiklis (PIR) |
| Naktinis matymas | |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Naktinio matymo atstumas | 10 m |
| LED tipas | IR |
| Naktinis matymas | Taip |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 6 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | USB |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Talpinimas palaikomas | Lauke |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| Video | |
| Iš viso megapikselių | 5 MP |
| Kadrų sparta | 15 fps |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.265 |
| Maksimali rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
Reviews
There are no reviews yet.