| Weight | 1075 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 143 × 145 in |

Apsaugos kameros
Reolink Go Series G440 Skliautas IP apsaugos kamera Vidaus ir lauko 3840 x 2160 pikseliai Siena
$208.05
+ Free ShippingAvailability: 1 in stock
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Montavimo tipas | Siena |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP64 |
| Produkto spalva | Balta |
| Forma | Skliautas |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus vandeniui |
| Neperpučiamas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa | 6000 mAh |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, Saulinis, USB |
| Perkraunama baterija | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 496 g |
| Skersmuo | 9,8 cm |
| Aukštis | 122 mm |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Taip |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 3G standartai | HSPA+ |
| 3G standartai | UMTS |
| 3G standartai | WCDMA |
| 4G standartai | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Lęšių sistema | |
| Skaitmeninis priartinimas | 16x |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Fiksuotas fokusavimas | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 140° |
| Viso diapozonas | 0 - 355° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 47° |
| Objektyvo vaizdo kampas, įstrižainė | 110° |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 90° |
| Naktinis matymas | |
| Naktinio matymo atstumas | 10 m |
| Naktinis matymas | Taip |
| LED tipas | IR |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 2 |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 128 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| PTZ kontrolė | Taip |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Saugumas | |
| Vaizdo judesio detekcija | Taip |
| Įspėjamojo pranešimo tipas | Elektroninį paštą, Priverstinio siuntimo pranešimas |
| Judesių jutiklio technologija | Pasyvus infraraudonųjų spindulių jutiklis (PIR) |
| Judesių jutiklis | Taip |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Transporto priemonių aptikimas |
| Video | |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Kadrų sparta | 15 fps |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.