| Weight | 670 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 223 × 157 × 98 in |

| Sistemos reikalavimai | |
|---|---|
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Progresyvus nuskaitymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP65 |
| Montavimo tipas | Stalas / siena |
| Forma | Šovinys |
| Video | |
| Kadrų sparta | 30 fps |
| Iš viso megapikselių | 2 MP |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Maksimali rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Pakuotės turinys | |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Tvirtinimo šablonas | Taip |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Garsas | |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Energijos valdymas | |
| DC išeigos įtampa | 5 |
| Energijos suvartojimas | 3,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -20 - 45 °C |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 52° |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 97° |
| Objektyvo vaizdo kampas, įstrižainė | 114° |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 50 m |
| Lęšių sistema | |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Lęšio skersmuo | 2,8 mm |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Skaitmeninis priartinimas | 8x |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Palaikomi tinklo protokolai | ONVIF |
| Bluetooth | Ne |
| Saugumas | |
| Įmontuota sirena | Taip |
| Vaizdo judesio detekcija | Taip |
| Įspėjamojo pranešimo tipas | Tekstinis įspėjamasis pranešimas |
| Sirenos triukšmo lygis | 120 dB |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Žmonių aptikimas |
| Pažangios vaizdo stebėjimo (IVS) sistemos savybės | Nenormalaus garso aptikimas |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Naktinis matymas | |
| Naktinio matymo atstumas | 20 m |
| Naktinis matymas | Taip |
| LED tipas | IR |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 120 g |
| Plotis | 72 mm |
| Aukštis | 52 mm |
| Ilgis | 51 mm |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.