| Weight | 730 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 227 × 106 × 135 in |

Apsaugos kameros
Reolink P330 Kulka (forma) IP apsaugos kamera Vidaus ir lauko 3840 x 2160 pikseliai Siena
$78.45
+ Free ShippingAvailability: 9 in stock
| Fotoaparatas | |
|---|---|
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 105° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 56° |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Garsas | |
| Spartos bitais intervalas | 64 - 8192 Kbit/ai |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Pakuotės turinys | |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Naktinis matymas | |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 2 |
| Naktinis matymas | Taip |
| LED tipas | IR |
| Naktinio matymo atstumas | 30 m |
| Lęšių sistema | |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Fiksuotas židinio nuotolis | 2,8 mm |
| Maksimalus apertūros skaičius | 2 |
| Vaizdo jutiklis | |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,49 mm (1 / 2.49") |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Tinklas | |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Naudotojų prieigos lygis | Administratorius, Naudotojas |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3af |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto sąsajos tipas | Greitas eternetas |
| Bluetooth | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Virtualus asistentas | Google Assistant |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | Taip |
| Montavimo tipas | Siena |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP66 |
| Forma | Kulka (forma) |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 452 g |
| Plotis | 68 mm |
| Ilgis | 63 mm |
| Aukštis | 188 mm |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 700 g |
| Pakuotės aukštis | 105 mm |
| Pakuotės plotis | 122 mm |
| Pakuotės gylis | 196 mm |
| Energijos valdymas | |
| Galios suvartojimas (maks.) | 12 W |
| DC išeigos srovė | 1 A |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC, PoE |
| DC išeigos įtampa | 12, 48 |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Ryšys | |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Video | |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Kadrų sparta | 25 fps |
Reviews
There are no reviews yet.