| Weight | 2141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 290 × 204 × 202 in |

Apsaugos kameros
Reolink TrackMix Series P760 Skliautas IP apsaugos kamera Vidaus ir lauko 3840 x 2160 pikseliai Lubos / siena
$174.37
+ Free ShippingAvailability: 4 in stock
| Ryšys | |
|---|---|
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus ir lauko |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Šviesos srautas | 450 lm |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1af |
| Bluetooth | Ne |
| Palaikomi tinklo protokolai | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Vartotojų skaičius | 20 vartotojas(ai) |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Naudotojų prieigos lygis | Administratorius, Naudotojas |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Forma | Skliautas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Lubos / siena |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus oro sąlygoms |
| Produkto spalva | Balta |
| Energijos valdymas | |
| DC išeigos srovė | 2 A |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC, PoE |
| Galios suvartojimas (maks.) | 12 W |
| DC išeigos įtampa | 12, 48 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 228,2 mm |
| Aukštis | 129 mm |
| Ilgis | 147 mm |
| Svoris | 1,21 kg |
| Naktinis matymas | |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 2 |
| Naktinis matymas | Taip |
| Naktinio matymo atstumas | 30 m |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| LED tipas | IR |
| Video | |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Maksimali rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Kadrų sparta | 25 fps |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Iš viso megapikselių | 8 MP |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės gylis | 270 mm |
| Paketo svoris | 1,76 kg |
| Pakuotės plotis | 205 mm |
| Pakuotės aukštis | 190 mm |
| Fotoaparatas | |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 90° |
| Panoramavimo greitis | 90 °/sec |
| Kameros panoramavimo valdymas | Taip |
| Kameros pakėlimo valdymas | Taip |
| Tilt greitis | 60 °/sec |
| Viso diapozonas | 0 - 355° |
| Vaizdo jutiklis | |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Jutiklių skaičius | 2 |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Garsas | |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Lęšių sistema | |
| Maksimalus apertūros skaičius | 1,6 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90% |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
| Įspėjimai | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Įspėjimai | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |

Reviews
There are no reviews yet.