| Weight | 2050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 273 × 207 × 205 in |

Apsaugos kameros
Reolink TrackMix serijos G765 LTE lauko IP kamera
$208.82
+ Free ShippingAvailability: 5 in stock
| Energijos valdymas | |
|---|---|
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Galios suvartojimas (maks.) | 12 W |
| Baterijos talpa | 5100 mAh |
| DC išeigos srovė | 2 A |
| Ryšys | |
| USB prievadas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -10 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 85% |
| Konstrukcija | |
| Forma | Skliautas |
| Produkto spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Lubos / siena |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus vandeniui |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,2 kg |
| Aukštis | 228 mm |
| Plotis | 147 mm |
| Ilgis | 129 mm |
| Video | |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 2560 x 1440 |
| Vaizdo transliavimas | Taip |
| Iš viso megapikselių | 4 MP |
| Kadrų sparta | 15 fps |
| Maksimali rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| Video suspaudimo formatai | H.265 |
| Video suspaudimo formatai | H.264 |
| Lęšių sistema | |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Fokusas | Motorizuotas |
| Optinis sumažinimas | 6x |
| Maksimalus apertūros skaičius | 1,6 |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Židinio nuotolis | 2.8 - 8 mm |
| Garsas | |
| Audio sistema | 2 krypčių |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Naktinis matymas | |
| Naktinis matymas | Taip |
| Naktinio matymo atstumas | 30 m |
| LED tipas | IR |
| Saugumas | |
| Vaizdo judesio detekcija | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 90° |
| Kameros pakėlimo valdymas | Taip |
| Viso diapozonas | 0 - 355° |
| Objektyvo vaizdo kampas, vertikalus | 55 - 21° |
| Kameros panoramavimo valdymas | Taip |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 96 - 38° |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Įmontuota lemputė | Taip |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Automatinis sekimas | Taip |
| Iš anksto nustatyti taškai | Taip |
| Šviesos srautas | 450 lm |
| Talpinimas palaikomas | Lauke |
| Dienos / nakties režimas | Taip |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 256 GB |
| Tinklas | |
| Vartotojų skaičius | 12 vartotojas(ai) |
| Palaikomi tinklo protokolai | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Valdymo funkcijos | |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| Duomenys perduodami į debesies platformą | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.