| Weight | 13600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 490 × 370 × 380 in |

| Pakuotės turinys | |
|---|---|
| Maitinimo laidas įtrauktas | Taip |
| Valymo šluostė | Taip |
| Bazė komplekte | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Automatinis maršruto apskaičiavimas | Taip |
| Dulkių kiekis (iš viso) | 2,85 L |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Vandens bako talpa | 0,2 L |
| Automatinis pagrindo apsisukimas | Taip |
| Garso lygis | 68,5 dB |
| Drėgnas plovimas | Taip |
| Judėjimo ribojimo tipas | Programos sukuriamas |
| Automatiškai išsivalantis dulkių konteineris | Taip |
| Dulkių kiekis (pagrindas) | 2,5 L |
| Briaunų atpažinimas | Taip |
| Programavimo funkcija | Taip |
| Šepečio tipas | Volelis |
| Dulkių kiekis (dulkių siurblys) | 0,35 L |
| Bazinės stotelės funkcijos | Įkraunama, Purification |
| Naršymo tipas | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Kliūčių aptikimas | Taip |
| Integruoti jutikliai | Lazeris |
| Lengva valyti | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 69 W |
| Įkraunama | Taip |
| Trukmė | 180 min |
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 12 kg |
| Aukštis | 96,5 mm |
| Bazinės stoties matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 305 x 440 x 448 mm |
| Ilgis | 353 mm |
| Plotis | 350 mm |
| Konstrukcija | |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas | Taip |
| Dulkių talpos tipas | Kombinuotas |
| Forma | Turas |
| Valdoma nuotoliniu valdymu | Taip |
| Dulkių rinkiklio tipas (pagrindas) | Dulkių maišas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės gylis | 379 mm |
| Pakuotės aukštis | 367 mm |
| Pakuotės plotis | 487 mm |
| Paketo svoris | 13 kg |
| Techninė informacija | |
| Valymo šepetėlis | Taip |
| Palaikomos mobiliosios programėlės | Taip |
| Pridėta šluota | Taip |
| Siurbiamoji galia | 6000 Pa |

Reviews
There are no reviews yet.