| Weight | 14480 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 410 × 925 × 370 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Samsung Bespoke AI Jet Complete VS80F28DFP/GE belaidis be maišo vertikalusis dulkių siurblys
$590.25
+ Free ShippingOut of stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Balso asistentas | Taip |
| Dirbtinio intelekto funkcijos | Taip |
| Purvą atskiriantis metodas | Multicikloninis/ filtravimo |
| Automatinė diagnostika | Taip |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Taip |
| Išmaniojo telefono palaikymas | Taip |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | Multi cyclone |
| Gyvūnų priežiūra | Taip |
| Valymo tipas | Sausa |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | HEPA |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Garso lygis | 87 dB |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Įspėjimai | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |
| Konstrukcija | |
| Valymo stoties dulkių maišo talpa | 2 litrai |
| Plaunamas dulkių konteineris | Taip |
| Skustuvo pagrindinės stoties funkcijos | Valymas |
| Priedų laikiklis | Taip |
| Įmontuotas LED apšvietimas | Taip |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Įmontuotas ekranas | LCD |
| Teleskopinis vamzdis | Taip |
| Dulkių kiekis | 0,5 L |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Pilka |
| Gaminio tipas | Vertikalus dulkių siurblys |
| Dulkių talpos tipas | Bemaišis |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| „Clean Station“ svoris | 6,4 kg |
| Pagrindo matmenys | 300 x 850 x 300 mm |
| Pakuotės plotis | 412 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 1000 mm |
| Pakuotės gylis | 931 mm |
| Svoris | 2,49 kg |
| Paketo svoris | 14,4 kg |
| Ilgis | 202 mm |
| Pakuotės aukštis | 374 mm |
| Energijos valdymas | |
| Didžiausia galia (užblokuotas varikliu) | 770 W |
| Veikimo trukmė (maks.) | 1 val. |
| Baterijos talpa | 2500 mAh |
| Išimama baterija | Taip |
| Siurbiamoji galia | 280 AW |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos įkrovimo laikas (AC) | 3,5 h |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos įtampa | 25,2 V |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Šepetys siaurymėms |
| Pakuotės turinys | Priedų stovas |
| Pakuotės turinys | Lankstus antgalis |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Elektrinė šepetėlė Jet Dual+ AI |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Plonas LED+ AI elektrinis šepetys |
| Pakuotės turinys | Valymo stotis |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Dulkių valymo šepetys |
| Pridedami siurblio šepetėliai | Mini elektrinė šepetėlė Pet Tool+ |
| Dulkių maišelių skaičius | 3 vnt |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |

Reviews
There are no reviews yet.