| Weight | 23100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 620 × 520 × 465 in |

Robotai-siurbliai
Samsung Bespoke Jet Bot Combo Steam+ VR7MD96514G/GE valymo robotas
$892.42
+ Free ShippingAvailability: 9 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Plotis | 359 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Ilgis | 364 mm |
| Svoris | 4,8 kg |
| Bazinės stoties matmenys (plotis x gylis x aukštis) | 444 x 510 x 547 mm |
| Bazinės stoties svoris | 14 kg |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Forma | Turas |
| Ekrano tipas | LED |
| Spalva: | Satin Greige |
| Dulkių talpos tipas | Bemaišis |
| AI funkcija | Taip |
| Dulkių rinkiklio tipas (pagrindas) | Dulkių maišas |
| HEPA filtravimo sistema | Taip |
| Šepečių skaičius | 1 |
| Automatinis dulkių surinkėjo ištuštinimas | Taip |
| Variklis Digital Inverter | Taip |
| Savaiminio valymo šepetys | Taip |
| Garo valymo stotis | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Įkrovimo laikas | 5 h |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| AC įėjimo dažnis | 50-60 Hz |
| Energijos suvartojimas | 1200 W |
| Baterijos įtampa | 14,4 V |
| Siurbiamoji galia | 6000 Pa |
| Trukmė | 180 min |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 23 kg |
| Pakuotės aukštis | 480 mm |
| Pakuotės gylis | 627 mm |
| Pakuotės plotis | 518 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Garso lygis | 74 dB |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Dulkių kiekis (iš viso) | 0,25 L |
| Garsinė kontrolė | Taip |
| Kliūčių aptikimas | Taip |
| Automatinis pagrindo apsisukimas | Taip |
| Drėgnas plovimas | Taip |
| Laiptų aptiktis | Taip |
| Kritimo aptikimas | Taip |
| Susidūrimų nustatymas | Taip |
| Bazinės stotelės funkcijos | Įkraunama |
| Naršymo tipas | dToF LiDAR Sensor |
| Krašto aptikimas | Taip |
| Dulkių kiekis (pagrindas) | 2,5 L |
| Vandens bako talpa | 0,1 L |
| Programų skaičius | 4 |
| Prieskyra | Taip |
| Techninė informacija | |
| Pridedamas dulkių maišelis | Taip |
| Išankstinis filtras | Taip |
| Šoninis šepetys | Taip |
| Pridėti šluotos antgaliai | 2 |
| Rankenos šluotų pagalvėlėms | 2 |
| Pakuotės turinys | |
| Bazė komplekte | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.