| Weight | 7930 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 330 × 545 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Samsung dulkių siurblys VC07M2110SB/GE (700W+ mėlyna)
$77.06
+ Free ShippingOut of stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Veiklos diapozonas | 9 m |
| Purvą atskiriantis metodas | Cikloninis |
| Tinkamas naudoti | Namo |
| Šepetėlio plotis | 28 cm |
| Valymo paviršiai | Laiptų pakopų |
| Valymo paviršiai | Grindys be kilimo |
| Valymo paviršiai | Kietas grindinys |
| Valymo paviršiai | Kilimas |
| Garso lygis | 80 dB |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| DFU / vartotojo vadovas | Taip |
| Ergonomija | |
| Tiekiamo kabelio ritė | Taip |
| Laido ilgis | 6 m |
| Lengva valyti | Taip |
| Automatinis laido suvyniojimas | Taip |
| Saugu naudoti | Taip |
| On/off mygtukas | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os) | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Lengva naudoti | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Saugos įpėjimas | |
| Pavojaus piktograma (-os) | Slėgio veikiamos medžiagos |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Konstrukcija | |
| Dulkių kiekis (iš viso) | 1,5 L |
| Tipas | Siurblys be maišelio |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Dulkių talpos tipas | Bemaišis |
| Nuimamas dulkių konteineris | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Variklio galia | 700 W |
| Siurbiamoji galia | 180 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 28 kWh |
| Svoris ir matmenys | |
| Paketo svoris | 8 kg |
| Aukštis | 243 mm |
| Plotis | 272 mm |
| Ilgis | 398 mm |
| Svoris | 4,3 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Kiekis (vidinė dėžė) | 1 vnt |

Reviews
There are no reviews yet.