| Weight | 5180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 750 × 205 × 260 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Samsung Jet 65 Pet stacionarus dulkių siurblys VS15A60AGR5
$171.06
+ Free ShippingAvailability: 30 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Filtravimo sistema | Taip |
| Valymo paviršiai | Kietas grindinys |
| Valymo paviršiai | Kilimas |
| Valymo tipas | Sausa |
| Oro filtravimo etapai vnt. | 5 |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Filtravimo metodas | Multiciklonas |
| Garso lygis | 86 dB |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 5,1 kg |
| Pakuotės aukštis | 757 mm |
| Pakuotės plotis | 214 mm |
| Pakuotės gylis | 265 mm |
| Energijos valdymas | |
| Trukmė | 40 min |
| Krovimo laikas | 210 min |
| Variklio galia | 410 W |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijos įtampa | 21,6 V |
| Siurbiamoji galia | 150 W |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Kitos savybės | |
| Plaunamas dulkių konteineris | Taip |
| Dulkių siurblys nuimama rankena | Taip |
| Šluostymo funkcija | Niet |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Gaminio tipas | Dulkių siurbliui šluotai |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Dulkių talpos tipas | Bemaišis |
| Dulkių kiekis (dulkių siurblys) | 0,8 l |
| Variklio tipas | Digital Inverter |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,18 kg |
| Ilgis | 203 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 1120 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pakuotės turinys | Jet Fit elektrinis šepetėlis x 1 |
| Pakuotės turinys | Mini Pet Tool elektrinis šepetys x 1 |
| Pakuotės turinys | Įkrovimo koncentratorius x 1 |
| Pakuotės turinys | Siauras antgalis x 1 |
| Pakuotės turinys | Akumuliatorius x 1 |
| Pakuotės turinys | Dulkių šepetys |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas |
| Pakuotės turinys | Hoover |
| Saugos įpėjimas | |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Įspėjimai | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Ergonomija | |
| Montuojamas ant sienos | Taip |
| Ergonomška rankena | Taip |
| Plaukų šepetys | Taip |
| Grindų ir kilimų šepetys | Taip |
| LED galinis apšvietimas | Ne |
| Baterijų skaičius | 1 |
| Belaidis | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.