| Weight | 450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 226 × 30 × 133 in |

Planšetiniai kompiuteriai
Samsung SM-X130 64 GB 22,1 cm (8.7″) 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Pilka
$133.23
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Tinklas | |
|---|---|
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Laikmenos | |
| Vidinės saugyklos talpa | 64 GB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2 TB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Veikimo charakteristikos | |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Artimumo jutiklis | Taip |
| Assisted GPS (A-GPS) | Taip |
| GPS | Taip |
| „Galileo“ | Taip |
| Magnetometras | Taip |
| „Quasi-Zenith Satellite System“ (QZSS) | Taip |
| GLONASS | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| „BeiDou“ | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Ekrano įstrižainė | 22,1 cm (8.7") |
| Ekrano rezoliucija | 1340 x 800 pikseliai |
| Skydo tipas | TFT |
| HD tipas | WXGA+ |
| Baterija | |
| Išimama baterija | Ne |
| Baterijos talpa | 5100 mAh |
| Konstrukcija | |
| Forma | Plokštelė |
| Įtaiso tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Produkto spalva | Pilka |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 8 mm |
| Aukštis | 211 mm |
| Svoris | 335 g |
| Plotis | 124,7 mm |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Garsas | |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Išsilaikymas | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP52 |
| Energijos efektyvumo klasė | C |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Pakartotinio laisvojo kritimo patikimumo klasė | C |
| Akumuliatoriaus veikimo ciklų skaičius | 1200 |
| Taisomumo klasė | C |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė vienam ciklui | 6203 min |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Ryšys | |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Energijos valdymas | |
| Reikalinga įkrovimo galia (maž.) | 10 W |
| Reikalinga įkrovimo galia (didž.) | 15 W |
| USB „Type-C“ įkrovimo lizdas | Taip |

Reviews
There are no reviews yet.