| Weight | 783 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 273 × 22 × 184 in |

Planšetiniai kompiuteriai
Samsung SM-X400NZRREUE planšetinis kompiuteris 128 GB 27,7 cm (10.9″) 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Koralų
$294.79
+ Free ShippingOut of stock
| Ekranas | |
|---|---|
| Skydo tipas | TFT |
| Ekrano įstrižainė | 27,7 cm (10.9") |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Ekrano rezoliucija | 2112 x 1320 pikseliai |
| Kitos savybės | |
| Video fiksavimo rezoliucija (maksimali) | 3840 x 2160 pikseliai |
| Bluetooth profiliai | A2DP |
| Bluetooth profiliai | HID |
| Bluetooth profiliai | OPP |
| Bluetooth profiliai | HFP |
| Bluetooth profiliai | PAN |
| Bluetooth profiliai | HOGP |
| Bluetooth profiliai | DI |
| Bluetooth profiliai | PBAP |
| Bluetooth profiliai | HSP |
| Bluetooth profiliai | AVRCP |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Remontuojamumo indeksas | 7.1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Koralų |
| Forma | Plokštelė |
| Spalva: | Coralred |
| Įtaiso tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Veikimo charakteristikos | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| „Galileo“ | Taip |
| Holo jutiklis | Taip |
| Magnetometras | Taip |
| „Quasi-Zenith Satellite System“ (QZSS) | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| GLONASS | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| GPS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| „BeiDou“ | Taip |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 6 GB |
| Tinklas | |
| Bluetooth | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | Ne |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Galinės kameros blykstė | Ne |
| Priekinė kamera | Taip |
| Maksimali vaizdo raiška | 1920 x 1080 pikseliai |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Video gavimo greitis | 30 fps |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Programinė įranga | |
| Platforma | Android |
| Procesorius | |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Pakuotės turinys | |
| Pieštukas ekranui | Taip |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2 TB |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 254,3 mm |
| Svoris | 524 g |
| Ilgis | 6,6 mm |
| Aukštis | 165,8 mm |
| Išsilaikymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Akumuliatoriaus veikimo ciklų skaičius | 2000 |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 8000 mAh |
| Išimama baterija | Ne |
| Energijos valdymas | |
| USB „Type-C“ įkrovimo lizdas | Taip |
| Garso ir vaizdo formatai | |
| Palaikomi audio formatai | 3GA |
| Palaikomi audio formatai | WAV |
| Palaikomi audio formatai | AMR |
| Palaikomi audio formatai | IMY |
| Palaikomi audio formatai | OGG |
| Palaikomi audio formatai | AAC |
| Palaikomi audio formatai | XMF |
| Palaikomi audio formatai | AWB |
| Palaikomi vaizdo formatai | WEBM |
| Palaikomi vaizdo formatai | AVI |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP |
| Palaikomi vaizdo formatai | M4V |
| Palaikomi vaizdo formatai | FLV |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3G2 |
| Palaikomi vaizdo formatai | MP4 |
| Palaikomi vaizdo formatai | MKV |
| Palaikomi audio formatai | M4A |
| Palaikomi audio formatai | MXMF |
| Palaikomi audio formatai | OTA |
| Palaikomi audio formatai | RTTTL |
| Palaikomi audio formatai | Vidurinė |
| Palaikomi audio formatai | RTX |
| Palaikomi audio formatai | MIDI |
| Palaikomi audio formatai | OGA |
| Ryšys | |
| Ausinių jungtis | USB |

Reviews
There are no reviews yet.