| Weight | 960 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 320 × 213 × 20 in |

Planšetiniai kompiuteriai
Samsung SM-X620NZAREUE planšetinis kompiuteris Samsung Exynos 128 GB 33,3 cm (13.1″) 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 15 Pilka
$586.77
+ Free ShippingOut of stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Naktinis rėžimas | Taip |
| Assisted GPS (A-GPS) | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| „BeiDou“ | Taip |
| GPS | Taip |
| GLONASS | Taip |
| „Galileo“ | Taip |
| Holo jutiklis | Taip |
| Ekrano bendrinimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 664 g |
| Ilgis | 6 mm |
| Aukštis | 194,7 mm |
| Plotis | 300,6 mm |
| Programinė įranga | |
| Operacinės sistemos atšaka | One UI 7.0 |
| Numatyta operacinė sistema | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Ekranas | |
| Skydo tipas | PLS |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilla Glass |
| Pikselių tankumas | 259 ppi |
| Ekrano įstrižainė | 33,3 cm (13.1") |
| Ekrano ryškumas | 600 cd/m² |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Ekrano rezoliucija | 2880 x 1800 pikseliai |
| HD tipas | WQXGA+ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 1,9 GHz |
| Procesoriaus šeima | Samsung Exynos |
| Procesoriaus gamintojas | Samsung |
| Procesoriaus modelis | 1580 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,9 GHz |
| Fotoaparatas | |
| Galinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 80° |
| Rezoliucija pagal fiksavimo greitį | 3840x2160@30fps |
| Panorama | Taip |
| Skaitmeninis priartinimas | 8x |
| Priekinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 120° |
| Galinės kameros tipas | Viena kamera |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 13 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 12 MP |
| Video gavimo greitis | 30 fps |
| Portreto režimas | Taip |
| Priekinė kamera | Taip |
| Galinės kameros apertūros skaičius | 2 |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Grafika | |
| Grafinio adapterio šeima | Samsung |
| Grafikos adapteris | Xclipse 540 |
| Laikmenos | |
| Vidinės saugyklos talpa | 128 GB |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2 TB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Tinklas | |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | Ne |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a |
| Wi-Fi standartai | 802.11b |
| Wi-Fi standartai | 802.11g |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Taip |
| Baterija | |
| Belaidis įkrovimas | Ne |
| Spartusis įkrovimas | Taip |
| Baterijos įkrovimo laikas | 1,32 h |
| Baterijos talpa | 10090 mAh |
| Konstrukcija | |
| Įtaiso tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Produkto spalva | Pilka |
| Forma | Plokštelė |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | C tipo USB |
| Pieštukas ekranui | Taip |
| Garsas | |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 45 W |
| USB „Type-C“ įkrovimo lizdas | Taip |
| Saugumas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Išsilaikymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Ryšys | |
| USB 2.0 tipo C prievadų kiekis | 1 |
| Ausinių jungtis | USB |

Reviews
There are no reviews yet.