| Weight | 7130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 775 × 375 in |

Rankiniai dulkių siurbliai
Samusng Jet 85 Complete vertikalusis dulkių siurblys VS20C8524TB
$350.45
+ Free ShippingAvailability: 21 in stock
| Veikimo charakteristikos | |
|---|---|
| Filtravimo sistema | Taip |
| Valymo tipas | Sausa |
| Valymo paviršiai | Kilimas, Kietas grindinys |
| Purvą atskiriantis metodas | Cikloninis / filtravimo |
| Filtravimo etapų skaičius | 5 |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos įkrovimo laikas (AC) | 3,5 h |
| Variklio galia | 580 W |
| Įėjimo įtampa | 25,2 V |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Garso lygis | 86 dB |
| Trukmė | 60 min |
| Siurbiamoji galia | 210 W |
| Ergonomija | |
| Ergonomška rankena | Taip |
| Baterijų skaičius | 1 |
| Šepetys kietoms grindims | Taip |
| Belaidis | Taip |
| LED galinis apšvietimas | Taip |
| Plaukų šepetys | Taip |
| Sieninis laikiklis | Taip |
| Grindų ir kilimų šepetys | Taip |
| Šluostymo funkcija | Niet |
| Svoris ir matmenys | |
| 1 pakuotės svoris | 6,9 kg |
| Produkto matmenys | 250 x 930 x 202 mm |
| Įpakavimo matmenys | 376 x 778 x 272 mm |
| Svoris | 2,43 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Pakuotės turinys | Elektros šepetys Slim LED x 1 |
| Pakuotės turinys | Lankstus antgalis |
| Pakuotės turinys | Akumuliatorius |
| Pakuotės turinys | Dulkių šepetys |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas |
| Pakuotės turinys | Siaurinimo antgalis |
| Pakuotės turinys | Dvigubas elektrinis šepetys Jet Dual x 1 |
| Pakuotės turinys | Mini Pet Tool+ elektrinis šepetys x 1 |
| Pakuotės turinys | Įkrovimo stotis |
| Pakuotės turinys | Hoover |
| Konstrukcija | |
| Užteršta talpa sausa | 0,8 L |
| Variklio tipas | Digital Inverter |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Dulkių talpos tipas | Dulkių konteineris |
| Ekrano tipas | LCD |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Įspėjimai | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Pavojaus piktograma (-os) | GHS04: Slėginės dujos |

Reviews
There are no reviews yet.