| Weight | 1840 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 218 × 123 × 462 in |

| Saugos įpėjimas | |
|---|---|
| Pavojaus piktograma (-os) | Slėgio veikiamos medžiagos |
| Įspėjimai | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Įspėjimai | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin. |
| Įspėjimai | Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 700 g |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dulkių siurblio oro filtravimas | HEPA |
| Valymo tipas | Sausa |
| Nustatymų skaičius | 2 |

Reviews
There are no reviews yet.