| Weight | 376 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 73 × 160 in |

Studijinės ausinės
Shure AONIC 215 – ausinės į ausis su vienu keitikliu ir 3,5 mm laidu (skaidrios)
$113.56
+ Free ShippingAvailability: 14 in stock
| Ausinės | |
|---|---|
| Triukšmo slopinimas | Taip |
| Triukšmo mažinimo tipas | Aktyvus |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Į ausis dedamos ausinės |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Permatomas, Balta |
| Nešiojimo stilius | Įkišamos į ausį |
| Valdymo įrenginio tipas | Linijinis valdymo įrenginys |
| Laisvų rankų įrangos tipas | Abiausis |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Nuimamas laidas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Skambučiai / muzika |
| Pakuotės turinys | |
| Nešiojimo krepšys | Taip |
| Pridėti kabeliai | Garso (3ˌ5 mm) |
| Rinkinyje pridedami priedai | 3 dydžių silikoniniai ausinių antgaliai |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| Mikrofonas | |
| Mikrofono tipas | „In-line“ |
Reviews
There are no reviews yet.