| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 7 × 85 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power SODIMM DDR5 16 GB 5600 CL46
$227.64
+ Free ShippingAvailability: 18 in stock
| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Aukštis | 30 mm |
| Plotis | 69,6 mm |
| Savybės | |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| CAS latencija | 46 |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties laikrodžio greitis | 5600 MHz |
| Atminties formos koeficientas | 262-pin SO-DIMM |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
Reviews
There are no reviews yet.