| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 7 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power SP004GLSTU160N02 atminties modulis 4 GB 1 x 4 GB DDR3L 1600 MHz
$18.08
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Atminties formos koeficientas | 204-pin SO-DIMM |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 4 GB |
| Produkto spalva | Žalia |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| CAS latencija | 11 |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Modulio konfigūracija | 512M x 8 |
| Vidinės atminties tipas | DDR3L |
| Atminties laikrodžio greitis | 1600 MHz |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
Reviews
There are no reviews yet.