| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 175 × 67 × 15 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power SP008GBLFU320X02 atminties modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
$88.00
+ Free ShippingAvailability: 5 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| CAS latencija | 22 |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| ECC | Ne |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Saugoti nuo ekstremalių temperatūrų. |
| Įspėjimai | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |
| Įspėjimai | Do not open the memory module housing. |
| Kitos savybės | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
Reviews
There are no reviews yet.