| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 175 × 65 × 15 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power SP016GBSFU266X02 atminties modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR4 2666 MHz
$130.03
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Atminties formos koeficientas | 260-pin SO-DIMM |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| CAS latencija | 19 |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| ECC | Ne |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Negalima išardyti ar pažeisti atminties modulių – juose gali būti sveikatai pavojingų medžiagų. |
| Įspėjimai | Keep out of the reach of children. |
| Įspėjimai | Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |

Reviews
There are no reviews yet.