| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 7 in |

Operatyvioji atmintis
Silicon Power SP032GBSVU560F02 atminties modulis 32 GB 1 x 32 GB DDR5 SODIMM 5600 MHz ECC
$577.43
+ Free ShippingAvailability: 2 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Atminties formos koeficientas | 262-pin SO-DIMM |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Atminties laikrodžio greitis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| CAS latencija | 46 |
| ECC | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Negalima išardyti ar pažeisti atminties modulių – juose gali būti sveikatai pavojingų medžiagų. |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 69,6 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Techninė informacija | |
| Atitikties sertifikatai | CE |
| Atitikties sertifikatai | UKCA |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Atitikties sertifikatai | WEEE |
Reviews
There are no reviews yet.