| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 126 × 5 × 85 in |

SSD diskai
Silicon Power SP128GBSS3A55M28 SSD diskas M.2 128 GB „Serial ATA III“ SLC
$31.18
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| SSD disko talpa | 128 GB |
| Skaitymo laikas | 560 MB/s |
| TRIM palaikymas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Rašymo laikas | 530 MB/s |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| ECC | Taip |
| Natūralus komandų eiliškumas (NCQ) | Taip |
| S.M.A.R.T. palaikymas | Taip |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| Išskirtinės prekės ženklo technologijos | SLC Caching |
| „Intel® Smart Response“ technologija | Taip |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 80 mm |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 3,5 mm |
| Svoris | 8 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
Reviews
There are no reviews yet.