| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 126 × 87 × 5 in |

SSD diskai
Silicon Power SP512GBSS3A55M28 SSD diskas M.2 512 GB „Serial ATA III“ SLC
$93.96
+ Free ShippingOut of stock
| Savybės | |
|---|---|
| Rašymo laikas | 530 MB/s |
| Sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Skaitymo laikas | 560 MB/s |
| M.2 rakto ID | B+M |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| ECC | Taip |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Atminties tipas | SLC |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717070 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 22 mm |
| Aukštis | 3,5 mm |
| Svoris | 8 g |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
Reviews
There are no reviews yet.