| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 5 in |

SSD diskai
Silicon Power UD85 M.2 1 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
$205.77
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC, UKCA, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| PCI „Express“ sąsajos duomenų keliai | x16 |
| S.M.A.R.T. palaikymas | Taip |
| Rašymo laikas | 2800 MB/s |
| ECC | Taip |
| NVMe | Taip |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 8.1 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 11 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus smūgiams |
| Skaitymo laikas | 3600 MB/s |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo sertifikatai | WEEE |
| Tvarumo sertifikatai | UKCA |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Aplinkos sąlygos | |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Svoris | 8 g |
| Aukštis | 8 mm |
| Ilgis | 22 mm |

Reviews
There are no reviews yet.