| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 5 in |

SSD diskai
Silicon Power UD85 M.2 500 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
$97.51
+ Free ShippingAvailability: 17 in stock
| Savybės | |
|---|---|
| Sertifikavimas | CE, FCC, UKCA, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Taikoma | Kompiuteris / knyginis kompiuteris |
| S.M.A.R.T. palaikymas | Taip |
| Rašymo laikas | 2400 MB/s |
| Sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Skaitymo laikas | 3600 MB/s |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 8.1 |
| Techninės įrangos šifravimas | Taip |
| SSD disko talpa | 500 GB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 1500000 h |
| „NVMe“ versija | 1.4 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 11 |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| NVMe | Taip |
| ECC | Taip |
| Techninė informacija | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | WEEE |
| Tvarumo sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC) |
| Tvarumo sertifikatai | UKCA |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 8 g |
| Plotis | 22 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Aukštis | 3,5 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 70 °C |
| Veiklos šokas | 1500 G |
| Sertifikatai | |
| JT numeris | 8 |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| Išskirtinės prekės ženklo technologijos | SLC Caching |
| Saugos įpėjimas | |
| Įspėjimai | Do not expose to high temperatures. |
| Įspėjimai | Apsaugokite nuo drėgmės. |
| Įspėjimai | Negalima savarankiškai išardyti prietaiso. |
Reviews
There are no reviews yet.